Tecrübe, Deneyim, Girişim

Teskim, Ankara Yalıtım ve İzolasyon konusunda sahip olduğu deneyim ve tecrübelerle ye-tinmeyen, her geçen gün yeni teknoloji, ürün ve gelişmeleri takip ederek yelpazesini ge-nişletmeye çalışan, inovatif bir firmadır.

Yalıtım ve izolasyona hakkında son gelişmeleri takip etmeyi, uygulama ve üretim tekniklerini öğrenmeyi önemsiyoruz.


Prestij, Güven ve Güçlü İtibar

Ankara yalıtım ve izolasyon firması olarak ister bir inşaatın en başından son aşamasına kadar, ister yenileme amaçlı çalışmalar olsun hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst dü-zeyde sağlamaktır.

Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini sağlıyor olmak bizi her geçen gün daha da bü-yütüyor ve güçlü bir firmaya dönüştürüyor.

Kısa ve uzun vadeli hedeflerimizde “yeniliklerin öncü yalıtım ve izolasyon firması” olarak tanınmak konusunda kararlıyız.

Bunun için çok sıkı çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.


“Konut ve Ticari İzolasyonlarda Düzgün Bir İtibar İçin Daha Çok Çalışıyoruz”


Memnuniyet

Başarılı İzolasyon hizmetleri için oluşabilecek sorunları ilk andan itibaren elimine etmeyi ve hızlı aksiyon almayı tercih ediyoruz.

Hem satış sonrası hizmet hem de süreç yönetimi konusunda taviz vermeden çalışarak başarılı yalıtım ve izolasyon hizmetini Ankara’ da kendimize referans edinerek ilerletmeyi tercih ediyoruz.

Yalıtım ve izolasyonda detaylara dikkat eden, titizlikle ilerleyen, müşteri ilişkilerini önem-seyen bir politika güdüyoruz. Bu sayede farklı büyüklükteki projelere cevap verebiliyor ve iş bitirmesi gerçekleştiriyoruz.


Devamlılık

Ankara Ostim bölgesindeki yalıtım ve izolasyon firmamızla Çayyolu, Çankaya, İncek böl-gelerinde önemli projeler bitirdik.

Bitirdiğimiz projelerle övünüyoruz çünkü yeni işlerinde tekrar bizimle çalışmayı tercih et-meleri bizi gururlandırdığı gibi daha çok çalışmaya ve öğrenmeye de teşvik ediyor.